07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Osmačtyřicetiletého muže srazil vlak u Blovic, byl na místě mrtvý
Osmačtyřicetiletého muže srazil v pátek 10. dubna ve večerních hodinách u Blovic osobní vlak. Jednou z vyšetřovacích verzí je i sebevražda.
Na trati Plzeň - Horažďovice předměstí - České Budějovice v úseku Ždírec u Plzně - Blovice srazil osobní vlak v pátek 10. dubna ve večerních hodinách muže.
"Mohu vám potvrdit, že byl na trati mezi Nepomukem a Blovicemi usmrcen osmačtyřicetiletý muž," informovala policejní mluvčí Dagmar Brožová.
Osobní vlak, který muže srazil, jel ve směru z Nepomuka na Blovice. Podle dostupných informací měl muž čekat u trati a v okamžiku, kdy uviděl vlak, měl vstoupit do kolejiště.
"Veškeré okolnosti úmrtí jsou aktuálně v šetření," doplnila Brožová s tím, že na místo jede služba kriminální policie a vyšetřování Plzeň venkov.
FOTO: ilustrační