30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
Pátrací akce byla úspěšná, žena si v lese vzala několik tabletek léků
Páteční pátrací akce byla úspěšně dokončena, ženu se podařilo v pozdních večerních hodinách najít v hlubokém lesním porostu na Rokycansku.

V pátek 9. dubna po sedmé hodině večerní oznámil muž na policii, že pohřešuje svoji přítelkyni ročník 1953. Uvedl, že spolu byli telefonicky v kontaktu v 18:30 hodin, kdy mu žena sdělila, že se nachází v lese a požila několik tabletek léku. "Ve večerních hodinách začala pátrací akce, do které byli zapojeni policisté z různých oddělení i policejní psovod se služebním psem. Na pomoc do pátrání byl přizván i policejní vrtulník a iniciativně se zapojila i rodina," uvedla mluvčí policie Dana Landmanová s tím, že policisté pátrali na různých místech v blízkosti obce Strašice.
Ženu se nakonec povedlo vypátrat. "Pomocí vrtulníku byla žena nalezena v hlubokém lesním porostu ve 22.45 hodin, mezi obcemi Strašice a Medový Újezd. Pohřešovaná byla podchlazená a zmatená, proto byla předána do péče zdravotníkům," dodala Dana Landmanová.
Foto: Milan Janoch