QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Plzeňští policisté pátrají po ženě na fotografii, poznáte ji?

04.12.2023 19:55

Policisté obvodního oddělení Plzeň 4 vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Plzeňští policisté pátrají po zloději_1223_PČR (2)
Plzeňští policisté pátrají po zloději_1223_PČR (2)Plzeňští policisté pátrají po zloději_1223_PČR (1)Plzeňští policisté pátrají po zloději_1223_PČR (3)

„Podle dosud zjištěných skutečností nalezl dosud neustanovený pachatel dne 5. října 2023 nedaleko Ústředního hřbitova na Rokycanské třídě v Plzni peněženku s osobními doklady, finanční hotovostí 500 korun a platební kartou. Místo toho, aby nález poctivě odevzdal na nejbližší obvodní oddělení policie, ponechal si jej. Platební kartu následně použil k několika neoprávněným platbám,“ uvádí mluvčí policie.

Policisté se případem zabývají a v rámci jeho objasňování získali fotografie z kamerového záznamu, na kterých je zachycena osoba důležitá pro trestní řízení.

Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto PČR

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi_03_24