07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Policejní psovod i vrtulník byli nasazeni do rozsáhlé pátrací akce po muži z Klatovska, který byl pohřešovaný od sobotních dopoledních hodin.
Od soboty 6. února pátrali policisté po pohřešovaném Miroslavu Touškovi z Klatovska. Do pátrací akce byl zapojen i psovod a vrtulník.
"Od sobotního dopoledne pátráme po Miroslavu Touškovi narozeném 1. 4. 1974, kterého pohřešuje rodina. Během víkendu provádíme rozsáhlé pátrání, prověřujeme nemocniční zařízení, místa možných kontaktů, ať se jedná o osoby příbuzné nebo blízké a známé a přátele, tedy všechna dostupná místa," informovala policejní mluvčí Jana Tomková v průběhu pátrací akce.
Policisté kontrolovali veřejná místa, jako jsou nádraží, ať už autobusová nebo vlaková, restaurace, různá pohostinství a propátrávají i širší okolí místa bydliště pohřešovaného. Soustředili se na veškerá místa jeho možného pohybu.
"Využili jsme i policejní psovody a v neděli v odpoledních hodinách jsme využili i techniku, kdy byl do akce nasazen i vrtulník," doplnila policejní mluvčí Tomková.
Pátrání bylo odvoláno a pátrací akce byla ukončena v nedělních večeních hodinách. "Pohřešovaný se vrátil domů sám, bez zranění, bez podezření na trestnou činnost," informovala policejní mluvčí.
FOTO: ilustrační