07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Jednadvacetiletý muž nalezl v Plzni na lavičce peněženku. Obratem zavolal městskou policii a peněženku poctivě odevzdal. Peněženka ukrývala pořádný balík peněz.
Mladík z Mostu dokázal, že poctiví lidé ještě existují. “V pátek v dopoledních hodinách navštívil mladík zdravotnické zařízení v Plzni na Lochotíně, kde na lavičce nalezl peněženku s nezanedbatelnou finanční hotovostí. Ani na chvilku nezaváhal, zavolal na městskou policii a nález odevzdal strážníkům,” uvedla mluvčí policie Jana Pužmanová.
Peněženka ukrývala pořádný balík peněz. “Uvnitř peněženky strážníci kromě částky přes 1800 eur našli i doklady vlastníka. Městskému policistovi se prostřednictvím PČR podařilo zjistit telefonní kontakt na cizince, kterému nález patřil, a ještě téhož dne si šťastný osmatřicetiletý cizinec svou ztracenou peněženku přišel převzít na služebnu strážníků,” dodala mluvčí policie.
foto ilustrační Pixabay