07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Policejní komisařka zahájila trestní stíhání 37letého muže, kterého obvinila ze spáchání přečinu krádeže, neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, porušování domovní svobody a přečinu poškození cizí věci.
Podle dosud zjištěných skutečností kradl obviněný muž na různých místech Plzně. Jednalo se o rodinné a bytové domy nebo garáže. „Nejvíce si ovšem „oblíbil“ obchody, odkud odcizil celkem 850 lahví piva, stejný počet prázdných vratných lahví, 240 krabiček cigaret a 650 stíracích losů. Ve dvou případech se spolu s komplicem pokusili násilím vniknout do objektů, což se jim však nepodařilo,” sdělila Michaela Raindlová, mluvčí policie.
Přestože se do objektů nedostali, způsobili poškozeným škodu na vstupních dveřích v řádu desítek tisíc korun. Celková škoda na odcizených věcech přesáhla částku 260 tisíc korun.
“Díky pečlivé a důsledné práci plzeňských policistů a na základě zajištěných a vyhodnocených stop se podařilo 37letého muže obvinit. Nyní mu v případě prokázání viny hrozí až tři roky odnětí svobody,” dodala policejní mluvčí.
Foto: ilustrační