07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Policisté pátrají po 38letém Slovákovi, na kterého je vydán příkaz k zadržení. Podle posledních informací by měl být v Plzni. Policie shání svědky!
Na seznamu celostátně hledaných osob se ocitl 38letý Sergej Nagy. Přechodné bydliště má ve Strakonicích, tam se ale už nezdržuje a podle všeho žije i pracuje v Plzni.
Na 38letého Slováka vydal soud souhlas se zadržením. "Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže, ke které mělo dojít na ubytovně v obci Strakonice. Policisté provedeným šetřením zjistili, že byl v době od 28. do 30. ledna 2017 ubytován v hotelu Slovan v Plzni. Dále bylo zjištěno, že hledaný měl i v Plzni pracovat," říká mluvčí policie Jan Koželuh.
Policie nyní shání svědky, kteří by při pátrání pomohli. "V případě jakékoliv informace k hledané osobě prosím kontaktujte jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo volejte na bezplatnou linku Policie České republiky číslo 158," dodává policejní mluvčí.
FOTO: PČR