Policie šetří smrt ženy v Božkově. Tělo leželo na toaletách

30.12.2015 12:58

Plzeňská kriminálka od středečního rána šetří smrt mladé ženy, jejíž tělo se našlo na společných toaletách v domě v Sušické ulici. Přinášíme podrobnosti.

nahlášená bomba Schwazrova ulice foto QAP (19)

Tragickou událostí se od středečního rána zabývá plzeňská kriminálka. V jednom z domů v Božkově se našla žena bez známek života. Pomoct už ji nedokázali ani přivolaní záchranáři. V případu je nařízená soudní pitva.

K nálezu bezvládné ženy byli ve středu ráno jako první přivolaní záchranáři. Ženu našli obyvatelé ubytovny na společných toaletách. Záchranáři se ještě ženu pokusili resuscitovat, bohužel marně.

Případ si převzala kriminálka. "Oznámení jsme přijali od zdravotnické záchranné služby. Ta byla přivolána k ženě bez známek života, která se nacházela na společných toaletách v budově v Sušické ulici," potvrdila mluvčí policie Hana Štefflová s tím, že se jednalo o ženu ve věku 36 let.

Na místo dorazil i koroner. Podle předběžného šetření na místě nebyly na těl ženy známky násilí. Přesto kriminálka dál tragickou událost šetří. "Byla nařízená soudní pitva," doplnila policejní mluvčí.

FOTO: ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT