QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Policie zná totožnost ženy, po které pátrala v souvislosti s krádeží

27.02.2024 10:00     28.02.2024 11:33

Z vozidla neznámý pachatel odcizil věci za 15 tisíc korun. Policie zveřejnila fotografie, na kterých byla zachycena osoba důležitá pro trestní řízení a žádala veřejnost o pomoc s pátráním.

Technopochod Plzeň 2016 (1)

Policisté obvodního oddělení Plzeň-střed se zabývají případem krádeže věcí z vozidla, ke které došlo 23. listopadu 2023 kolem poledne v Plzni v ulici Klicperova.

„Podle dosud zjištěných skutečností vnikl dosud neznámý pachatel bez použití násilí do zaparkovaného osobního vozidla značky BMW a odcizil věci v hodnotě 15 tisíc korun. Jednalo se například o lyžařské boty, brýle nebo značkové víno,“ uvedla Michaela Raindlová, mluvčí policie.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a případem se nadále zabývají. V rámci jeho prověřování získali fotografie, na kterých je zachycena osoba důležitá pro trestní řízení. Policie proto požádala v úterý 27. února veřejnost o pomoc se ztotožněním ženy na fotografii.

Žena se nakonec sama dostavila na policii.

Osoba zachycená na přiložených fotografiích byla ztotožněna. Žena se sama dostavila na policii. Děkujeme všem za spolupráci," aktualizovala mluvčí policie.

Foto ilustrační

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Kamiq flexi_03_24