20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Policisté pátrají po Rastislavu Končekovi
Policisté pátrají po osmadvacetiletém Rastislavu Končekovi, na kterého vydal soud příkaz k zatčení. Muž byl uznán vinným z přečinu zanedbání povinné výživy a přečinu nebezpečné vyhrožování.
Policisté z územního odboru Plzeň - venkov v současné době pátrají po osmadvacetiletém Rastislavu Končekovi.
Konček pochází ze Slovenska, bytem je ovšem hlášen na území města Plzně. Okresní soud Plzeň-sever na něj vydal na začátku září letošního roku příkaz k zatčení, neboť se na soudu známé adrese nezdržuje a nelze mu tak doručit trestní příkaz, kterým byl uznán vinným z přečinu zanedbání povinné výživy a přečinu nebezpečné vyhrožování.
Muž je střední postavy, má hnědé oči, krátké hnědé vlasy a vousy. V minulosti se převážně zdržoval na území Plzeňského kraje.
"V případě jakékoliv informace k hledané osobě prosím kontaktujte jakoukoliv služebnu Policie České republiky nebo volejte na bezplatnou linku Policie České republiky číslo 158," vyzval veřejnost policejní mluvčí Jan Koželuh.