03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Potřeboval prezervativy, zaplatit za ně ale nechtěl
Plánoval si mladý muž sám užít? Nebo prezervativy prodat někomu jinému? Policistům se podařila vypátrat totožnost podezřelého. Potyčku se zákonem nemá poprvé.

Zloděj si došel do obchodu s drogerií, odkud si odnesl několik balení prezervativů. Přes platební zónu ovšem prošel bez zaplacení. "Policisté se případem dále zabývají a již znají osobu podezřelou," uvedla mluvčí policie Veronika Hokrová.
Policisté z Vinic se zabývají nahlášeným případem krádeže, ke kterému došlo na prodejně v jednom z obchodů s drogerií v Plzni. "Zloděj si cíleně vybral na prodejní ploše z regálu vystavené balení prezervativů, které v počtu pěti balení uschoval při sobě a s takto ukrytým zbožím prošel přes pokladní zónu bez zaplacení. Následně z obchodu odešel neznámo kam," dodala Veronika Hokrová s tím, že policisté pečlivým prověřováním zjistili osobu ve věku 34 let, která je důvodně podezřelá z této trestné činnosti.
Muž se se zákonem potýkal již v minulosti, očividně se nepoučil. Za pět balení kondomů měl u kasy zaplatit více jak 2 tisíce korun.
Foto: ilustrační