22.05.2026 11:00
22.05.2026 8:28
Rolnické se otevře už za pár dní! Přinášíme nejnovější informace
21.05.2026 11:45 21.05.2026 16:46
Policisté hledali 38letou ženu
Řidič naboural do autobusové zastávky a ujel! Policie shání svědky
Policie aktuálně pátrá po řidič, který naboural do autobusové zastávky a z místa ujel. Při vyšetřování by mohli pomoct svědci a policie se tak obrací na veřejnost.
K nehodě došlo před Vánoci na hlavním tahu I/22 na Klatovsku. Zatím neznámý řidič tam nabouráním autobusové zastávky způsobil škodu za víc jak padesát tisíc. Naštěstí se nikomu nic nestalo.
"K dopravní nehodě došlo v pátek 22. prosince na komunikaci I. třídy číslo 22 v katastru obce Klatovy. Přibližně ve 4:30 řídil dosud nezjištěný řidič neznámé vozidlo ve směru od Sobětic na Klatovy. Z dosud nezjištěných příčin před obcí Klatovy vjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do autobusové zastávky a oplocení a z místa ujel," popsala mluvčí policie Dana Ladmanová.
Škoda je celkem odhadnutá na 55 tisíc. Policie nehodu stále vyšetřuje. "Policisté hledají řidiče neznámého vozidla a zároveň případné svědky dopravní nehody," dodává policejní mluvčí.
Informace přijmou policisté přímo na dopravním inspektorátu v Klatovech, svědci mohou volat i na telefonní čísla 974 334 251 nebo 974 334 250. Na policisty se mohou obrátit i prostřednictvím e-mailu kt.di.podatelna@pcr.cz.
FOTO: ilustrační

