07.10.2025 17:39
Napojení severního Plzeňska na dálnici D5 je hotové
Silnice se o půlnoci otevírá řidičům!
07.10.2025 17:39
Silnice se o půlnoci otevírá řidičům!
07.10.2025 10:27
07.10.2025 9:05
18. července řidič s nákladním vozidlem projížděl viaduktem v Železné Rudě a došlo k pádu klád. „Hledáme svědky i záznam z kamery,“ apelují policisté.
Policisté na obvodním oddělení v Železné Rudě v současné době prověřují případ ze středy 18. července 2018, kdy řidič jel s nákladním vozidlem a nerespektoval dopravní značení.
„Řidič jel v 5.45 hodin po komunikaci I. třídy číslo 27 s nákladním vozidlem s připojeným návěsem, na němž převážel dřevo, ve směru od Železné Rudy na Alžbětín. Řidič s vozidlem projížděl pod železničním viaduktem a zavadil horní částí svého nákladu o jeho horní hranu, kdy došlo k uvolnění a pádu několika kusů klád na komunikaci,“ uvádí mluvčí policie Dana Ladmanová.
Policisté hledají svědky události. „Žádáme i další řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli po uvedené komunikaci v obou směrech a používali kameru ve vozidle, aby policistům poskytli záznam z uvedeného místa. Informace sdělte na Obvodní oddělení policie v Železné Rudě v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 761 i prostřednictvím e-mailu: kt.oop.zruda@pcr.cz,“ uvádí dále tisková mluvčí.