08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Policie šetří poškození hned několika zaparkovaných aut na lochotínském sídlišti. Podle všeho je poškodil zloděj, který ke "spanilé" jízdě použil kradené auto.
Po zloději, který se vydal na demoliční jízdu lochotínským sídlištěm, policie stále pátrá. Případ šetří od pátečního rána, zatím se ale zběsilého řidiče najít nepodařilo.
Podle výsledků šetření to zatím vypadá, že zatím neznámý zloděj nejprve ukradl na sídlišti oktávku, se kterou se pak vydal na jízdu ulicemi.
"Při své jízdě z dosud nezjištěných příčin narazil do tří zaparkovaných automobilů a z místa ujel. Při šetření na místě policejní hlídka zjistila, že výše uvedené vozidlo je odstaveno v blízkosti nehody a řádně uzamčeno. Zatím nezjištěný řidič svou nebezpečnou jízdou způsobil předběžnou škodu za celkem 190 000 korun," říká mluvčí policie Veronika Hokrová.
Plzeňští policisté se případem dál zabývají a pátrají po řidiči, který nejspíš oktávku ukradl.
FOTO: ilustrační