06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
06.04.2026 8:12
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
05.04.2026 19:07
05.04.2026 8:50
Hořelo v obci Hvozd
K tragické události došlo dnes večer v Nezbavěticích na Plzeňsku. Býk napadl šedesátiletého muže. Na místo letěl vrtulník. Muž svým zraněním podlehl.
K tragické události došlo v pondělí 15. srpna. “Dnes byl na Plzeňsku napaden asi šedesátiletý muž býkem. Na místě zasahovala i letecká záchranná služba. Přes veškerou snahu se naším posádkám nepodařilo pána oživit, náš lékař konstatoval exitus, na místo byl povolán koroner,” uvedla mluvčí záchranné služby Andrea Divišová.
Incident potvrdil mluvčí policie. “Dnes kolem 17. hodiny došlo v kravíně v Nezbavěticích k pracovnímu úrazu zaměstnance. Z dosud nezjištěných příčin napadl býk v ohradě šedesátiletého muže. Případem se policie bude i nadále zabývat. Vyšetřovatel ve věci nařídil soudní pitvu,” řekl QAPu mluvčí policie Ondřej Hodan.
foto ilustrační