08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Žena, která se rozhodla stát se alespoň na chvíli traktoristkou, nezvládla manévry se zemědělským kolosem a doslova "zrušila" zaparkované auto. Od nehody ujela.
Celkem kuriózní nehodou se zabývají policisté na Domažlicku. 40letá žena nejspíš zatoužila manévrovat silný stroj, jenomže jí to zrovna úplně nevyšlo a výsledkem bylo zdevastované osobní auto. Obřímu traktoru kapota a zadní sklo vozu příliš neodolávalo.
K nehodě došlo v obci Tasnovice. "Čtyřicetiletá řidička traktoru tovární značky Zetor při jízdě neodhadla vzdálenost mezi jejím traktorem a zaparkovaným osobním automobilem tovární značky Renault. Přední částí traktoru do vozidla narazila a poškodila jej. Z místa dopravní nehody ujela, aniž by prokázala svoji totožnost jako účastnice dopravní nehody," říká mluvčí policie Dagmar Brožová.
Policisté se ovšem vydali po jejích "stopách". Příliš dlouho netrvalo a řidička byla vypátrána. "Při šetření dopravní nehody vyšlo najevo, že traktor řídila, aniž by byla držitelkou řidičského oprávnění pro příslušnou skupinu. Požití alkoholických nápojů u řidičky vyloučili policisté dechovou zkouškou. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob," dodává mluvčí policie s tím, že vešekeré okolnosti se dál šetří.

FOTO: PČR