30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
U nehody motorky s autem u Draženova musel zasahovat i vrtulník - FOTKY
Všechny složky IZS zaměstnala nehoda u Draženova na Domažlicku. Při střetu motorky s autem došlo ke zranění hned tří lidí, pro motorkáře letěl vrtulník.
Záchranka, ale hasiči museli vyjíždět ke střetu osobního auta s motorkou v úterý odpoledne. V péči zdravotníků skončil i nezletilý chlapec.
"Starší muž, motorkář, byl transportován letecky na emergency FN Plzen na Lochotíně, nebyl v přímém ohrožení života. Chlapce, ročník 2006, a ženu, ročník 1977, jsme převezli na chirurgickou ambulanci Domažlické nemocnice, nebyli v přímém ohrožení života," řekla k zásahu Ivana Vodehnalová z krajské záchranky.
Na místě museli zasahovat také hasiči. "Motocykl s jeho řidičem se nacházel na vozovce, osobní vozidlo na střeše v poli. Na místo současně s naší jednotkou dorazila zdravotnická záchranná služba. Hasiči poskytli osádce osobního auta předlékařskou pomoc a následně pomohli s ošetřením zraněného motorkáře. Během zásahu byla odkláněna doprava. Hasiči poté provedli úklid místa události," doplnil mluvčí hasičů Petr Poncar.
Přesné příčiny nehody stále šetří policie.
FOTO: HZSPK