03.06.2025 14:36
03.06.2025 12:10
Co si přejí obyvatelé Trojky? Výsledky hlasování v participativním rozpočtu jsou tu
02.06.2025 13:10
Plzeňská teplárenská ukončila topnou sezonu
V areálu léčebny v Dobřanech se našel mrtvý pacient, případ prověřuje policie
Policie prověřuje případ smrti pacienta Psychiatrické nemocnice v Dobřanech. Jeho tělo bylo nalezeno v areálu zdravotnického zařízení. V případu byla nařízená soudní pitva.

Policie prověřuje případ smrti 45letého pacienta Psychiatrické nemocnice v Dobřanech. Muž se nevrátil z povolené vycházky, druhý den ho našli mrtvého v areálu zařízení.
"Nález muže bez známek života ohlásil personál nemocnice. Na místě nebylo zjištěno cizí zavinění, nicméně byla nařízená i soudní pitva," potvrdila mluvčí policie Markéta Fialová. "Policisté prověřují možnost sebevražedného jednání."
Podle informací QAP.CZ měl muž odejít na vycházku, ze které se nevrátil. Policie ho ale v evidenci pohřešovaných neměla. Jeho tělo se našlo až druhý den, kdy ho personál opětovně hledal.
FOTO: ilustrační