20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
V Dýšině srazil vlak ženu! Zraněním na místě podlehla
K tragické události vyjížděly ve čtvrtek dopoledne složky IZS do Dýšiny u Plzně. Přímo ve stanici srazil vlak ženu, která před tím vstoupila do kolejiště.
Tragická událost zastavila ve čtvrtek dopoledne provoz na trati 170 Praha - plzeň - Cheb v Dýšině u Plzně. Zatím neznámou ženu přímo ve stanici srazil vlak. Podle všeho strojvedoucí nemohl střetu zabránit, žena podle svědků na vlak čekala s rozpřaženýma rukama.
"Oznámení o střetu vlaku s osobou jsme přijali v 10:42. Žena utrpěla devastující poranění, kterým na místě podlehla. Totožnost ženy zatím neznáme," potvrdila mluvčí policie Hana Štefflová.
Tragická srážka zastavila provoz na jedné z hlavních železničních tratí v regionu. V úseku mezi Chrástem a Rokycany musela být nasazená náhradní autobusová doprava. Přesné příčiny tragédie policie dál šetří.
FOTO: ilustrační