Akce pro Středisko Víteček ve Stříbře je zrušena kvůli nepříznivému počasí

07.06.2025 13:23

Den pro podporu Střediska Víteček v Černošíně, který se měl konat v sobotu 7. června odpoledne na stříbrské plovárně, je kvůli podmáčenému terénu zrušen.  

Benefiční akce na podporu Střediska Víteček_0525_Středisko Víteček (1)

Plánovaná akce se bohužel nemůže uskutečnit kvůli nepříznivému počasí. Areál je silně podmáčený, což by komplikovalo pohyb, jak pro návštěvníky, tak pro zvířata.  

Přestože byly připraveny altány pro úkryt, déšť neustává a meteorologové varují i před bouřkami. S ohledem na bezpečnost a komfort všech zúčastněných musela být akce zrušena. 

“Všem se omlouváme za zrušení akce, ale plánujeme náhradní termín, který bude pravděpodobně na podzim, možná i dříve. Kdo byste chtěl Středisko Víteček podpořit už nyní, můžete poslat libovolnou částku na transparentní účet č. 4902282359/0800,” uvedla organizátora akce Martina Sihelská.

Foto: Středisko Víteček

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus 15 let_