02.09.2025 16:26 02.09.2025 20:45
Nehody v Plzni, Sušici i Horní Bříze
U Plas je zcela uzavřená silnice po nehodě 2 vozidel
02.09.2025 16:26 02.09.2025 20:45
U Plas je zcela uzavřená silnice po nehodě 2 vozidel
02.09.2025 12:18
01.09.2025 21:08 02.09.2025 9:20
V neděli 16. listopadu ráno došlo v Zámečnické ulici v Plzni k incidentu, při němž byl pobodán muž. Muže, kterého pododala jeho přítelkyně, na následky svých zranění zemřel.
V neděli 16. listopadu došlo v zhruba v půl sedmé ráno Plzni v Zámečnické ulici k incidentu, při němž došlo k pobodání muže.
"Kolem půl sedmé došlo v Plzni ke zranění muže, pravděpodobně k pobodání," potvrdila policejní mluvčí Martina Kohoutová s tím, že na místo vyjely policejní jednotky, které prošetřují veškeré okolnosti.
Na místě incidentu byl nalezen sedmatřicetiletý muž a zraněná dvaatřicetiletá žena.
"Muž utrpěl mnohočetná poranění následkem pobodání nožem a byl v kritickém stavu za stálé resuscitace přepravován k dalšímu ošetření do nemocnice," uvedl mluvčí zdravotnické záchranné služby Václav Ondra.
Na následky svých zranění muž následně zemřel.
"Případem se intenzivně zabýváme, krajští kriminalisté jsou aktuálně na místě a zjišťují veškeré okolnosti," doplnila Kohoutová.
V pondělí 17. listopadu policejní mluvčí Kohoutová dále potvrdila, že útočnicí byla přítelkyně zemřelého, která byla po ošetření na chirurgii převezena na psychiatrii. "Vzhledem k jejímu stavu dosud nebylo možné ji vyslechnout," doplnila Kohoutová.
Motiv a průběh případu jsou nadále předmětem šetření krajských kriminalistů.