07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Vážná ranní nehoda na D5, zranění utrpěli 2 dospělí a 3 děti
Celkem pět osob včetně 3 děti se zranilo na dálnici D5 nedaleko Dobřan. Nehoda se stala po 4. hodině ráno na 86. kilometru ve směru z Rozvadova na Prahu u Nové Vsi.
Nehoda se stala po 4. hodině ráno. Do svodidel narazil osobní vůz s cizinci, jednalo se o Poláky.
"Oznámení jsme dostali krátce po 4. hodině ráno, kdy osobní vozidlo mělo najet do svodidel. Ve vozidle se nacházely dvě dospělé osoby a 3 děti. Všechny osoby utrpěly zranění. Alkohol na místě byl vyloučen. Jednalo se o cizí státní příslušníky," uvedla mluvčí policie Hana Rubášová.
Přesná příčina dopravní nehody je podle policejní mluvčí v šetření. Jednou z vyšetřovacích verzí je, že se řidiči udělalo nevolno.
ilustrační foto