07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Strážníci vyjížděli v prvních minutách pondělí v Plzni k požáru ve Skvrňanech. Oheň založil pomatený muž, který jim tvrdil, že je mimo jiné psycholog, sexuolog a také bývalý agent FBI. Skončil na psychiatrii.
Jeden z řady kuriózních případů řešili v pondělí v prvních minutách dne strážníci v Plzni. Vyjíždět museli kvůli požáru odpadkového koše ve Skvrňanech. Oheň přitom založil muž, který hlídce strážníků tvrdil, že má řadu titulů a navíc je bývalým tajným agentem. Hlídka mu zavolala záchranku.
Hlídka strážníků vyjížděla krátce po půlnoci na konečnou tramvaje číslo 2 ve Skvrňanech. "Po půlnoci došlo na konečné stanici k požáru odpadkového koše. Hořící koš uhasili strážníci. Díky jejich rychlému pohotovému zásahu nevznikla na něm žádná škoda. Hlídka rovněž zajistila muže, který se skutku zapálení odpadkového koše dopustil, viděla ho, jak tak učinil. Přestože s hlídkou muž spolupracoval, jeho odpovědi byly nejasné a zmatené," popsala mluvčí strážníků Jana Pužmanová.
To, co zmatený muž strážníkům navykládal, hodně vzbudilo jejich zvědavost. Mimo jiné jim totiž tvrdil, že je bývalým tajným agentem. "Uváděl, že má několik titulů, je psycholog, sexuolog a je bývalým agentem FBI a byl propuštěn psychiatrické léčebny. Jelikož se celý třásl, přikryli ho strážníci dekou ze služebního vozu," doplnila mluvčí městské policie.
Po velmi "zajímavých" debatách bylo tak naprosto jasné, že muž bude potřebovat speciální péči. "Osmašedesátiletý muž posléze skončil v péči zdravotníků, kteří ho převezli na psychiatrické oddělení FN Lochotín," uzavřela Jana Pužmanová.
FOTO: Městská policie Plzeň