16.10.2025 14:15
16.10.2025 13:10
Muž z Plzně je několik dní nezvěstný. Pátrají po něm policisté
16.10.2025 12:29
Díra na Americké zůstává. Další blokace aktivistů i bouřlivá debata na zastupitelstvu!
Zloděj se pokusil vloupat do obchodu v Plzni. Viděli jste ho? - FOTKY
Neznámý pachatel se chtěl dostat do prodejny potravin na Roudné. Policisté mají k dispozici záznam z bezpečnostní kamery. O pomoc při pátrání žádají veřejnost.
Zloděj při pokusu o vloupání poškodil dveře do obchodu. "Policisté obvodního oddělení Plzeň Vinice vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu krádež a poškození cizí věci, kterého se mohl dopustit dosud neznámý pachatel tím, že se dne 18. ledna 2020 v pozdních večerních hodinách pokusil vloupat do jedné prodejny potravin v Plzni, kdy při tomto došlo k poškození dveří do provozovny,“ sděluje policejní mluvčí Michaela Raindlová.
Podezřelého muže zachytila bezpečnostní kamera.
"Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158,“ uzavírá mluvčí.
FOTO: Policie ČR