14.07.2025 17:37
14.07.2025 13:08
Barevné kroje, tanec i tradice. Klatovy žily folklorem – FOTKY
14.07.2025 8:46
Plzeň zaplavily Corvetty. Podívejte se na FOTKY z mezinárodního srazu
Alice v téměř původní sestavě hraje v Plzni!
V sobotu 2. dubna se v plzeňském Buena Vista Clubu uskuteční premiérový koncert legendární plzeňské kapely Alice, a to v téměř původní sestavě!

Buena Vista Club v Plzni zve v sobotu 2. dubna na premiérový koncert skupiny Alice, která slibuje, že vystoupí v téměř původní sestavě. Nenechte si koncert ujít!
Alice pracovala už od prosince 2010 na koncertním programu, se kterým na jaře vyjíždí opět za fanoušky. Na koncertu prý uslyšíte starší věci, především ty, které se na koncertech dříve moc nehrály. "Počítáme samozřejmě i s novými skladbami, chystáme je tvořit v průběhu roku 2011 a budeme je ´testovat´ na koncertech!" prozradila Alice na svých stránkách.
Na Alici se můžete těšit ve složení: Jiří Milý (vokál, foukací harmonika), Martin Střeska (doprovodná kytara), Lamira Václavík (sólová kytara), Jiří Kuželka (baskytara) a Jiří ´Mikeš´ Milý (bicí).
V Buena Vista Clubu začíná koncert ve 21 hodin.