10.11.2025 14:36
10.11.2025 14:14
Na Borskou přehradu se vrací plovoucí vánoční strom. Kdy se rozsvítí?
10.11.2025 13:22
Muzikáloví herci z DJKT zasadili alej u řeky Mže - FOTKY
Březovská desítka pokřtí na Setkání s dechovkou v Holýšově nové CD
Milovníci dechovky se přijdou na své ve čtvrtek 13. ledna v Kulturním domě v Holýšově, kde se koná pokračování oblíbeného pořadu Setkání s dechovkou. Tentokrát sem zavítá Březovská desítka s kapelníkem Jiřím Homolkou!
Ve čtvrtek 13. ledna můžete od 18 hodin zajít v Holýšově na Setkání s dechovkou, které tentokrát patří kapele Březovská desítka. Pořad začíná v 18 hodin.
Oblíbená dechovkový pořad pokračuje i v letošním roce. Ve čtvrtek 13. ledna potěší příznivce tohoto hudebního stylu Březovská desítka s kapelníkem Jiřím Homolkou. Kapela ze Stříbrné oslaví již deset let účinkování a na čtvrtečním setkání v Holýšově se uskuteční křest nového CD, jehož spolutvůrci jsou pozváni jako hosté večera. Současně se kapela pochlubí i nově vydaným DVD.
Foto: www.brezovska10.cz
