16.07.2025 12:05
16.07.2025 10:11
U Makra nestíhají. Vedení města Plzně kritizuje pomalé tempo prací i odklad dokončení
15.07.2025 18:29
Provoz na železniční trati Praha - Beroun byl přerušen, na koleje spadl strom
Bubenická show Jumping Drums míří do Pekla
Na 120 bubnů a perkusí z celého světa představí dvouhodinová bubenická show bubenického souboru Jumping Drums, kteří vystoupí ve čtvrtek 13. prosince od 19.00 hodin v KD Peklo.
Na sto dvacet bubnů a perkusí z celého světa míří do Plzně. V Pekle se představí ve čtvrtek 13. prosince profesionální bubenická show Jumping Drums.
"Jsme ti, kteří bubnují," říkají o sobě jednoduše a stručně. Tentokrát přijíždějí Jumping Drums s programem South – Návrat ke kořenům. Ten je pokračováním koncertu čtyř světových stran, přičemž "South", tedy v českém překladu jih, představuje rytmy především z Afriky, z kontinentu, který vdechl civilizaci život.
"Vydejte se s námi za poznáním kořenů naší existence a načerpejte z nich sílu pro současnost. Bubny, rytmy, melodie, duše i srdce jihu," zvou Jumping Drums.
Dvouhodinová bubenická show startuje v 19.00 hodin.
FOTO: www.jumpingdrums.info