07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Za divadlem můžete v Plzni zajít i během vánočních svátků. Divadlo J. K. Tyla zve na představení už od neděle 25. prosince a hraje se i na Silvestra!
Divadlo se bude v Plzni hrát i během vánočních svátků. Divadlo J. K. Tyla zve na představení už od neděle 25. prosince a hraje se i na Silvestra!
Na Štědrý den se v Divadle J. K. Tyla pochopitelně nehraje, ale už v neděli 25. prosince se zvedne opona Hlavního i Komorního divadla v Plzni!
V neděli 25. prosince uvádí Hlavní divadlo komedii Přišel na večeři, v Komorním pobaví obecenstvo muzikál Noc na Karlštejně, představení začínají v 19 hodin.
V pondělí 26. prosince má Hlavní divadlo na programu od 14 hodin balet Louskáček a od 19 hodin operu Turandot. V Komorním divadle začíná ve 14 hodin opereta Limonádový Joe a v 19 hodin Zkrocení zlé ženy.
Divadlo hraje i mezi vánočními stávky a Silvestrem, viz program DJKT. Pobavit se tu můžete i v poslední den v roce, kdy se v Hlavním divadle hraje Monty Python´s Spamalot a v Komorním divadle zkrocení zlé ženy, tentokrát ale obě představení výjimečně začínají už v 17 hodin!
Divadlo Alfa hraje ve středu 28. prosince od 15 hodin pohádku pro děti od tří let Perníková chaloupka a v sobotu 31. prosince od 15 hodin pro děti od čtyř let Hrnečku, vař!
c. k. Divadlo Pluto zve ve středu 28. prosince od 19:30 hodin na pořad Až se trefila aneb Jak se válčí na pavlači 1, v pátek 30. prosince od 19:30 hodin na pořad Lucerna zeleného Rudolfa - Pokračování Namydlených historek koupelnového ducha Pavla Kikinčuka a v sobotu 31. prosince od 13:30 hodin na Silvestrovský rozjezd Vražda v koupelně aneby Namydlené historky 1.