03.07.2026 11:00 06.07.2026 13:11
06.07.2026 8:15
Rock, skvělá atmosféra a tisíce fanoušků. Pekelný ostrov opět nezklamal - FOTO
03.07.2026 14:25
Kam o víkendu vyrazit v Plzeňském kraji? Přinášíme přehled!
Daniel Landa vystoupí v plzeňském Pekle
Se svým akustickým turné Dilema pyrotechnika přijíždí do Plzně oblíbený zpěvák Daniel Landa. Ten vystoupí ve čtvrtek 22. listopadu od 18.00 hodin v plzeňském Pekle.
Oblíbený český zpěvák Daniel Landa přijíždí ve čtvrtek 22. listopadu do Plzně. Sebou přiváží to nejlepší ze své tvorby, ovšem v akustickém provedení. Se svým akustickým turné s názvem Dilema pyrotechnika vystoupí od 18.00 hodin v Pekle.
Vedle Plzně představí své Dilema pyrotechnika Landa ještě v dalších jedenácti městech. Rozdíl oproti standardním Landovým halovým koncertům, které bývají vesměs vyprodány a přijíždí na ně celá řada fanoušků, bude v rámci aktuálního turné právě v komorní atmosféře, kterou Landa svým fanouškům tentokrát nabídne.
Vedle zpěvu nechá Daniel Landa své fanoušky nahlédnout i takříkajíc pod pokličku své tvorby a prozradí, jak některé texty písní vznikaly a co stojí mnohdy v pozadí za jeho tvorbou.