07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Dead Pope´s Company v Divadle pod lampou
Parta mladíků ze Šumperka přiváží do plzeňského Divadla pod lampou garážový rock´n roll v pátek 23. září. Předskakovat budou místní Space Farmers.
Jako každý rok zavítá na západ Čech parta floutků holdující černé a bílé barvě a garážovému rock´n´rollu à la The Hives – Dead Pope´s Company z moravského Šumperka. Tentokrát vystoupí v Divadle pod lampou od 20 hodin v pátek 23. září.
Partička Dead Pope´s Company si díky několika živelným koncertům v Divadle pod lampou vysloužila v Plzni výbornou pověst. Prozatím měli muzikanti na kontě jen debutovou desku ´Alcoholiars, Christians and Weasels´ vydanou u X-production, ale právě na tomto koncertě vám představí zbrusu novou desku, kterou se chystají podpořit podzimní turné, na něž si pozvali spřízněnou kapelu z Tokya Anisakis, jež v Čechách vystupuje již podruhé. Anisakis, kteří se oproti poslední návštěvě posunuli více k psychedelii a do své hudby vložili více elektronických prvků, přijedou v nové sestavě bez bubeníka. Celou akci otevřou místní Space Farmers.