03.06.2025 14:36
03.06.2025 12:10
Co si přejí obyvatelé Trojky? Výsledky hlasování v participativním rozpočtu jsou tu
02.06.2025 13:10
Plzeňská teplárenská ukončila topnou sezonu
Divadlo pod Lampou uvádí: NI, K-LXM a Kill! Kill! Kill!
Ve středu 17. listopadu je v Divadle pod lampou v Plzni na programu vystoupení tří kapel. Těšit se můžete na rakouské NI, plzeňské K-LXM a americko-kanadsko-australskou partičku Kill! Kill! Kill! Začátek akce je ve 21 hodin.

Do Divadla pod lampou v Plzni můžete ve středu 17. listopadu od 21 hodin zajít na akci, na které uslyšíte rovnou tři kapely, a to NI, K-LXM a Kill! Kill! Kill!
Rakouští Ni, kteří hrají ve fantaskních kostýmech se v Lampě objevili už před prázdninami a publikum doslova nadchli. Tři kytaristi s bubeníkem v čele pódia, ale zády publiku, předvedli precizní math noise rock a dokonalou show.
Středeční akce ovšem začne vystoupením domácího ´mistra hluku´, který si říká K-lxm.
A do třetice se ve středu na podiu objeví americko - kanadsko - australská kapela Kill!Kill!Kill! jejíž členové bydlí v Plzni. Těšit se můžete na nekompromisní thrash metale, se kterým se kapela dostala až do finále posledního ročníku Múzy.