11.07.2025 14:55
11.07.2025 12:00
Žena přišla o osobní věci za deset tisíc. Policie z Třemošné hledá muže z fotky
11.07.2025 10:01
Kamion se v Klatovech převrátil na bok, řidiče vyprostili hasiči - FOTKY
Filmové noci pokračují i v září, přinášíme program
S příchodem září se sice chýlí léto ke konci, nicméně Filmové noci v lochotínském amfiteátru stále pokračují. Přinášíme vám zářijový program a doporučení, na co vyrazit do letňáku.

Festival letního divadla Filmové noci si našel své příznivce mezi všemi věkovými kategoriemi. O tom, že se na pokračování Filmových nocí v lochotínském amfiteátru můžete těšit i v září, jsme vás již informovali, nyní přinášíme také program.
Program se protáhne až do 22. září, věřme tedy v babí léto a příznivé počasí bez deště.
Od soboty 1. září do pondělí 3. září se můžete těšit na kreslený Madagaskar. Ten ve středu 5. září vystřídá česká fotbalová komedie Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka.
Protože ve čtvrtek 6. září uplyne 35 let od premiéry filmu Ať žijí duchové, nostalgicky na tento trhák své doby budete moci zavzpomínat také na amfiteátru.
Noc na Karlštejně je připravena na pátek 7. září a sobota 8. září bude opět kreslená, tentokrát přinese čtvrtý díl Doby ledové, tentokrát s podtitulem Země v pohybu.
Středa 12. září přinese český film Líbáš jako ďábel, o den později se můžete zasmát u bláznivé komedie Diktátor a pracovní týden uzavře páteční snímek Probudím se včera.
Novinka, která přišla právě do kin, snímek Svatá čtveřice, uvidíme na Filmových nocích v sobotu 15. září.
Na třetí díl Mužů v černém se můžete těšit v úterý 18. září. Středa pak bude patřit všem milovníkům Prciček, tentokrát vás čeká další díl s podtitulem Školní sraz.
Snili jste jako malí o plyšovém medvědovi, který umí mluvit? Přijďte se podívat na to, jak to dopadá, když se dětská přání stanou skutečností. Ve čtvrtek 20. září se přijďte pobavit na snímek Méďa.
Bastardi 3 se vám představí v sobotu 21. září a poslední den promítání, v neděli si můžete užít příběh Sněhurka a lovec.
Každý den se promítá od 20.00 hodin.