15.07.2025 18:29
15.07.2025 14:29
Sportmanie, famfrpál i miliony pro kluby. Radní Tomáš Morávek otevřeně o sportu v Plzni
15.07.2025 12:49
Parkourová legenda Jay Fox i jógový maraton. Krašovská chystá zajímavé akce
GigantFest 2012 bude v Záluží u Stoda
Tradiční akce v Záluží u Stoda je opět tady. V sobotu 19. května vypukne GigantFest 2012. To nejlepší z českého country a folku bude opět i v letošním ročníku.

V sobotu 19. května vypukne v Záluží u Stoda opět oblíbený GigantFest 2012. Organizátoři opět slibují pěkný program a umoudřit se má i počasí. Startuje se ve 13 hodin.
V programu tohoto již tradičního festivalu se to jen hemží známými jmény české folk & country scény. Během sobotního odpoledne a večera se na pódiu objeví například dlouholetá členka Spirituál kvintetu Irena Budweiserová, nebo česká legenda trampských písní Wabi Daněk společně s kytaristou Milošem Dvořáčkem. Kromě nich se můžete těšit na Vlastu Redla nebo skupiny Kamelot, Děda Mládek Illegal Band, Devítka a Jampet. Festival se opět koná v prostředí krásného panského dvora v Záluží u Stoda a v případě deště se koncerty přesunou pod střechu stodoly. Na druhý den festivalu jsou navíc připraveny ukázky starých řemesel, folklorních tradic a spousta atrakcí pro děti.