07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Halu plzeňského nádraží rozezní koncert Police Symphony Orchestra
V západočeské metropoli začne turné šedesátičlenného orchestru mladých hudebníků. Výtěžek z dobrovolného vstupného půjde na Plešouny!
Turné Police Symphony Orchestra začne na plzeňském hlavním nádraží ve čtvrtek 27. srpna. Mladí hudebníci zahrají dva koncerty od 15 a 18 hodin. Obě vystoupení jsou určena pro veřejnost.
Vstupné na koncerty je dobrovolné. "Příspěvek je možné hodit do klobouku během koncertu. Celý výtěžek věnuje Police Sympony Orchestra na vývoj a výrobu seriálu Plešouni. Projekt Plešouni chce novým pacientům na dětské onkologii pomoci získat odvahu a připravit je na průběh léčby prostřednictvím animovaného seriálu ilustrátorky Elišky Podzimkové, která si sama stejnou zkušeností prošla a aktivně se věnuje projektům týkajících se tohoto tématu,“ sděluje mluvčí Správy železnic Radka Pistoriusová.
Turné Police Symphony Orchestra bude pokračovat 29. srpna na nádraží v Pardubicích a 30. srpna skončí na pražském hlavním nádraží.
FOTO: Správa železnic