20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Kečup na Býkově
V pátek 20. srpna můžete vyrazit na koncert plzeňské kapely Kečup přímo na zámecký statek Býkov. Tam pokračuje cyklus koncertů.
Pokud jste příznivci plzeňské kapely Kečup, vyražte v pátek 20. srpna na zámecký statek Býkov. Tam od 20 hodin Kečup koncertuje.
Příznivci melodického roku se setkali s kapelou už v roce 1994, kdy kapele vyšla debutová deska Čau brouku. Po ní se Kečup stal velmi vyhledávanou koncertní atrakcí. O 4 roky později, a to hlavně díky skladbě Slepá, se kapela dostala na první místa v hitparádádch českých rádií a nebylo toho, kdo by Slepou alespoň neslyšel. Pak následovala smlouva s vydavatelstvím Popron a pak ještě účinkování v muzikálu Starci na chmelu. To byla pro členy kapely velká zkušenost.
Momentálně Kečup připravuje novou desku, ze které zazní na koncertu 6 skladeb a jejich texty jsou k mání na stránkách kapely.