Krucipüsk představil v Plzni novou desku - FOTKY

15.11.2015 11:23

KRUCIPÜSK přijel v pátek 13. listopadu do Plzně představit novou desku "TINTILI VANTILI", podívejte se na fotografie z koncertu v Šeříkovce!

 

Foto Martin Hanáček (6)
Foto Martin Hanáček (1)Foto Martin Hanáček (2)Foto Martin Hanáček (3)Foto Martin Hanáček (4)Foto Martin Hanáček (5)Foto Martin Hanáček (6)Foto Martin Hanáček (7)Foto Martin Hanáček (8)Foto Martin Hanáček (9)Foto Martin Hanáček (10)Foto Martin Hanáček (11)Foto Martin Hanáček (12)Foto Martin Hanáček (13)Foto Martin Hanáček (14)Foto Martin Hanáček (15)Foto Martin Hanáček (16)Foto Martin Hanáček (17)Foto Martin Hanáček (18)Foto Martin Hanáček (19)Foto Martin Hanáček (20)Foto Martin Hanáček (21)Foto Martin Hanáček (22)

V pátek 13. listopadu hostila plzeňská Šeříkovka kapelu Krucipüsk. Přes čtyři stovky návštěvníků si nenechaly ujít její koncert.

Kapela přijela představit v rámci své tour svoji novou desku. Jako předkapely se představila nejdříve kapela Who Killed Marilyn?, poté kapela Bugr. Po dvaadvacáté hodině se ale dočkali už i všichni příznivci kapely Krucipüsk.

Zazněly jak nové věci, tak i staré dobré hitovky. Příznivci se dočkali i několika přídavků a i oblíbené písně, která zazněla na závěr, tedy "Láska je kurva", kterou zpíval celý sál.

FOTO: Martin Hanáček

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Čištění klima