07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Léto v Prazdroji letos již v červnu
Tradiční a velmi oblíbené Léto v Prazdroji nebude chybět ani letos mezi akcemi, které pořádá Plzeňský Prazdroj. Letošní koncerty ale začínají už v červnu!
I pro letošní prázdninové měsíce je připraven tradiční cyklus koncertů Léto v Prazdroji. První koncert se bude letos konat již ve čtvrtek 30. června!
"Letos se můžete těšit na kapely, jako jsou Clou, Anna K & Band, Blue Effect s Radimem Hladíkem nebo Znouzectnost. Zároveň se budou v rámci Léta v Prazdroji konat duely kapel, které se zapojí do soutěže Prazdroj talentů, jejíž finále proběhne během srpnového Pilsner Festu," láká Tomáš Raboch z Plzeňského Prazdroje.
Koncerty se budou i letos konat vždy ve čtvrtek na nádvoří plzeňského pivovaru a jako vždy bude vstup zdarma. Začínat se bude v 19 hodin.
foto: QAP.CZ