10.10.2025 17:25
Pozor! Nehoda v Plasích
Střet auta s motocyklem je hlášen z Plzeňské ulice
10.10.2025 17:25
Střet auta s motocyklem je hlášen z Plzeňské ulice
10.10.2025 16:31
Chodec utrpěl zranění po střetu s autem
10.10.2025 14:48
"A do pyžam!" je název komedie oblíbeného autora Marca Camolettiho, se kterou do Plzně v pondělí 5. března zavítají známé herecké tváře. Těšit se můžete na Jiřího Langmajera, Davida Suchařípu nebo Kateřinu Brožovou!
Měšťanská beseda v Plzni zve v pondělí 5. března na komedii "A do pyžam!", se kterou do Plzně přijedou herci Divadla Palace.
Brilantní komedie Marca Camolettiho, která si neklade jiný cíl, než pobavit diváka. Kultivovaně oživuje neselhávající principy francouzské bulvární frašky. Autor má mimořádný cit pro vtip, situační a slovní komiku. Umí vytvořit zajímavou zápletku a najít vtipné rozuzlení, neobává se ani jiného druhu pikantérie.
V komedii "A do pyžam!" uvidíte na stoprocent Jiřího Langamajera, Davida Suchařípu a Evu Čížkovskou. V dalších rolích alternují Kateřina Brožová a Kamila Špráchalová, Kateřina Hrachovcová a Nela Boudová, Martin Hruška a Zdeněk Vencl.
Představení začíná v 19 hodin a pokud by Vám náhodou uniklo, můžete ho vidět ještě 30. května!
Zdroj: Měšťanská beseda Plzeň