19.07.2025 14:33
V ulici Prvomájová v plzeňských Křimicích došlo k vážné nehodě. Silnice je uzavřena
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
19.07.2025 14:33
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
18.07.2025 21:34
18.07.2025 15:43 18.07.2025 17:06
Kde by byl konec prázdnin bez zábavy s Michalem Nesvadbou, který pravidelně přijíždí za našimi nejmenšími id o Plzně. Tentokrát přijede v neděli 28. srpna a s dětmi oslaví konec prázdnin v plzeňském amfiteátru.
Kde by byl konec prázdnin bez zábavy s Michalem Nesvadbou, který pravidelně přijíždí za našimi nejmenšími id o Plzně. Tentokrát přijede v neděli 28. srpna v 10:30 do amfiteátru na Lochotíně.
Stalo se už tradicí, že v ZOO se loučení s prázdninami neobejde bez Michala Nesvadby. Letos přijede s programem nazvaným Michal k snídani a opět vystoupí v amfiteátru. Tentokrát pobaví děti hrou s barevnými samolepicími páskami. Vytáčí jich metry a metry, aby z nich vyrobil jednoduché tvary i imitace reálných předmětů. Respektive jídla. A přemýšlí nad tím, co se stane, když děti nesnědí z talíře poslední sousto, o němž se říká ´posledníček – v tom je síla´.