02.06.2025 13:10
02.06.2025 10:22
Řidiči, pozor! Silnice z Rokycan na Ejpovice je neprůjezdná
02.06.2025 9:28
Hudba, koně, zábava a dobrý skutek! Přijďte podpořit Středisko Víteček
Muzikál Uličnice v Komorním divadle
Muzikál Uličnice, při kterém se zaručeně pobavíte, je na programu v Komorním divadle v Plzni už v sobotu 12. června od 19 hodin.

V sobotu 12. června se můžete přijít podívat od 19 hodin do Komorního divadla v Plzni na muzikál s názvem Uličnice. Znáte babiččin šlágr Tvé oči jsou modré jako chrpy? A nebo Já mám devět kanárů?
Tak to byly populární popěvky z hudební komedie Uličnice skladatele Járy Beneše. Jeho lidové operety patřily k nejspolehlivějším kasovním trhákům hudebních divadel 30. let a bavily stejně úspěšně i diváky na filmovém plátně.
Když se Bessie, dcera majitele továrny na tenisové rakety, zamiluje do tenisového šampióna Freda Kerryho, hrozí malý společenský skandál. Bessie má být totiž zasnoubena s hrabětem Morretim. Ještě že jsou po ruce komorníci a tajemníci. Než se to dozví papá Webster, je třeba všechny připravit na pořádný happy end.