21.08.2026 8:22
20.08.2026 10:57
Co se děje ve vnitrobloku v Přešticích? QAP zjišťoval podrobnosti - VIZUALIZACE
20.08.2026 9:41
Hurá do školy aneb Děti, hýbejte se! Na Jedničce se rozloučí s prázdninami
Na plzeňské Nápavce proběhla Busking párty - FOTKY
Busking Párty, která se uskutečila v sobotu 8. srpna na Náplavce u Radbuzy, předchází samotému festivalu pouličního umění. Ten bude bude v září v centru Plzně.
Hlavní hvězdou sobotní Busking Párty na Náplavce u Radbuzy v centru Plzně byla psychedelic hard rocková kapela Redlake Circus z Berlína. Akce se konala v rámci multižánrového festivalu pouličního umění, který proběhne na počátku září v Plzni.
Pilsen Busking Fest se nakonec koná i navzdory koronaviru. Pořadatelé počítají i s rizikem, že se nakonec 7. ročník festival při změně epidemiologické situace nebude moci uskutečnit, ale snaha v těchto těžkých časech lidi pobavit, rozesmát je prostě silnější. Do Plzně by na festival mělo dorazit 15 umělců ze zahraničí.
foto: Milan Svoboda















