QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY
07.04.2026 6:54
07.04.2026 8:18
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
05.04.2026 19:07
Nejlepší světový Beatles revival míří na zámek do Manětína
23.07.2018 9:31
01.08.2018 6:47
Máte rádi hity slavných Beatles? Pak si nenechte ujít jeden z nejslavnějších a hudebně nejlepších revivalových kapel Beatles. The Backwards vystoupí na zámku v Manětíně.
Slovenská skupina The Backwards je velmi slavným revivalem Beatles, pyšní se dokonce i titulem nejlepší revivalová kapela Beatles. 1. místo získala kapela na nejprestižnějším světovém festivalu Beatles revivalů New York Beatlefest. Mají nejlepší zvuk i nejlepší image, jde o kapelu známou po celé Evropě i v USA.
Pokud tedy máte hity slavných Beatles rádi, pak si nenechte koncert v Manětíně ujít. Uskuteční se v zámeckém parku v sobotu 4. sprna od 16 hodin. Před The Backwards vystoupí ještě několk kapel - Cerberos, místní Artur a plzeňská Anakonda Benda.
Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji v pokladně zámku Manětín, v Regionálním muzeu Nečtiny a v Turistickém infocentru Kralovice.
Na zámku v Manětíně chystají i další zajímavou akci. Tentokrát pro celou rodinu, jde o Barokní den s bohatým programem. Ten se bude konat v sobotu 18. srpna od 15:30 hodin. Akce bude zakončena barokním ohňostrojem, po celou dobu budou připraveny ukázky řemesel, divadlo, soutěže a hry pro děti atd.
foto: Backwarrds - www.zamekmanetin.cz
SDÍLEJTE ČLÁNEK