20.08.2026 10:57
20.08.2026 9:41
Hurá do školy aneb Děti, hýbejte se! Na Jedničce se rozloučí s prázdninami
19.08.2026 11:58
Ochrana proti zlodějům. Na Boleváku opět značili kola - FOTKY
Plzeňští L.A. zahrají v Anděl Music Baru
Ve středu 22. prosince vyražte do Anděl Music Baru v Plzni, kde zahrají domácí L.A. Momentální točí své debutové album a mají už za sebou i dvě klubová turné po republice.
Plzeňská skupina L.A. vystoupí ve středu od 21 hodin v plzeňském Anděl Music Baru. Melodický jazz a funky jistě potěší v čele s krásnou zpěvačkou Soňou Borkovou.
L.A. se dalo dohromady v roce 2005. Stylově vyhranit se snaží kapela už od začátku, k tomu přispěl i loňský příchod DJ Tranzyho, díky němuž se L.A. posunuli k elektronické a taneční muzice. Kapela má za sebou mimo jiné i dvě celorepubliková klubová turné a první místo v celostátní soutěži Prorock 2007. V současné době nahrává své debutové album s producentem Borisem Carloffem.
Vánoční koncert bude zároveň poslední koncert před vydáním debutové desky, poslední koncert s anglickými texty, bez elektroniky, v dřívější čtyřčlenné sestavě, nebo-li máte možnost zažít kapelu tak, jak ji všichni znají.