03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Pražští kytaristé hrají i hudbu z filmu Mission Impossible
Pražský komorní kytarových orchestr zavítá do Boru.

Pražský komorní kytarový orchestr se sólisty hostuje v sobotu 13. března v Boru na Tachovsku.
Soubor tvoří jedenadvacet hudebníků, kteří už získali řadu ocenění na mezinárodních soutěžních festivalech Mozartova Praha a Pražské struny. Věnují se hudbě klasické, filmové i soudobé. V repertoáru mají skladby o J. S. Bacha, G. Bizeta, W. A. Mozarta nebo A. Vivaldiho. Klidně je ale uslyšíte hrát i hudbu z filmů Mission Impossible či Desperado, nebo také skladby od populárních světových hudebníků jako jsou Norah Jones nebo kapel Gipsy Kings a Crash Test Dummies.
Koncert, který začíná v 17 hodin, se koná přímo na zámku v Boru, a to v prostorách kaple svatého Vavřince. Vstupné je pouhých 50 korun.