16.10.2025 14:15
16.10.2025 13:10
Muž z Plzně je několik dní nezvěstný. Pátrají po něm policisté
16.10.2025 12:29
Díra na Americké zůstává. Další blokace aktivistů i bouřlivá debata na zastupitelstvu!
Premiéra v Divadle Alfa: Královský poker
Premiéru nového představení Královský poker aneb Černošský pánbůh a páni Izraeliti uvede ve středu 10. listopadu Divadlo Alfa v Plzni. Originální skládanka z povídke je určena pro děti od 10 let.

Ve středu 10. listopadu uvádí Divadlo Alfa v Plzni premiérově představení Královský poker aneb Černošský pánbůh a páni Izraeliti, které režíruje Pavel Vašíček.
Hra pro děti od 10 let je vlastně jakousi montáží několika povídek Roarka Bradforda z knih "Černošský Pán Bůh a páni Izraeliti" a "Starej zákon a proroci" společně s verši Langstona Hughese v rytmu blues. No něco takového si prostě nemůžete nechat ujít!
Premiéra se ve středu 10. listopadu uskuteční od 9 hodin. Další představení pak můžete shlédnout od 11 hodin a ve stejných časech se bude hrát i ve čtvrtek 11. listopadu. Další informace najdete na webu Divadla Alfa www.divadloalfa.cz