20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Rara Avis, Calm Season vystoupí v Andělu
Nové album původně bratislavských Rara Avis a nový projekt Calm Season, takový bude večer v úterý 29. května v plzeňském Andělu. Koncert začíná ve 21 hodin.
Bratsilavští Rara Avis dorazí do Anděl Music Baru v úterý 29. května a přivezou čerstvě vydané album. S novým projektem se v Andělu představí také Calm Season. Koncert startuje ve 21 hodin.
Kytarovka Rara Avis původně vznikla v Bratislavě, ale již nějaký ten pátek funguje v Praze a její sestava je česko-slovenská přesně půl na půl. V jejich hudbě najdete odkazy britské a dánské rockové scény řádně říznuté elektronikou a okořeněné trochou retra. Za svoji ne příliš dlouhou existenci
stihli Rara Avis předskakovat britským hvězdám The Subways a Hurts a do Plzně přijíždí s čerstvě vydaným druhým albem „Expectations“. Kromě nich se můžete těšit na nový projekt Calm Season, za kterým stojí Adam Piaf z The Prostitutes společně s cellistkou Terezií Kovalovou.