12.08.2025 15:05
12.08.2025 13:05
Tropické teploty zasáhnou Plzeňský kraj. ČHMÚ vydal výstrahy
12.08.2025 11:15
Správa NP Šumava řeší možný únik vlků z výběhu, vznikl krizový štáb
Správa Národního parku Šumava zřídila krizový štáb kvůli odchytu vlků, kteří se pohybují v okolí Návštěvnického centra Srní a mohou pocházet z místního chovu.
Rockbrücke - Rockový most 2011 startuje v Domažlicích
Přeshraniční Open Air festival se letos poprvé uskuteční nejen u nás ale také v Bavorsku. V pátek 19. srpna proněhne první den v Domažlicích a v sobotu se přesune na bavorskou stranu do Schönsee.

Přeshraniční Open Air festival Rockbrücke - Rockový most 2011 startuje už v pátek 19. srpna na náměstí v Domažlicích. Pak se přesouvá do Schönsee.
Letos poprvé se tento festival uskuteční na dvou místech. začínat se bude v pátek na náměstí Míru v Domažlicích a v sobotu se poté festival přesune na bavorskou stranu do Schönsee. Za českou stranu se na akci představí plzeňská ethno punkrocková kapela 3D lIdéé, v jejíž tvorbě se mísí nejen různé jazyky ale i hudební styly.Spolu s nimi zastupuje domažlická alternativní skupina Loutky. Německá strana posílá na festival také dvě kapely, a to jednu z nejdéle hrajících bavorských skupin, latin - rockové Tush, kteří letos vystupují už 27. rokem a v jejichž repertoáru lze objevit téměř neznámé cover verze Santany z počátků existence ale hity jako Black magic woman nebo Smooth. Pak uslyšíte Stereostoned. Začíná se v 17 hodin.