03.07.2026 11:00 06.07.2026 13:11
06.07.2026 8:15
Rock, skvělá atmosféra a tisíce fanoušků. Pekelný ostrov opět nezklamal - FOTO
03.07.2026 14:25
Kam o víkendu vyrazit v Plzeňském kraji? Přinášíme přehled!
Šeříkovka zažila pořádný nášup! Do Plzně se vrátil Blaze Bayley - FOTKY
Bývalý zpěvák Iron Maiden Blaze Bayley se do Plzně vrátil po dlouhých čtyřech letech a zájem fanoušků byl tak skutečně pořádný. Podívejte se na fotky z koncertu!
Blaze Bayley během světového turné k nové desce naplánoval v České republice dvě zastávky. Poslední dubnový večer věnoval plzeňskému publiku. Na koncertě v Šeříkovce mu sekundovala legendární plzeňská kapela Katr.
Blaze Bayley odstartoval kariéru v roce 1984 jako zpěvák hard-rockové kapely Wolfsbane. Na kontě mají čtyři studiové desky a jednu desku ze živých koncertů. Zlom přišel v roce 1993, kdy kultovní Iron Maiden opustil zpěvák Bruce Dickinson a právě Blaze Bailey ho nahradil. Tato éra trvala zhruba šest let. Když se v roce 1999 Dickinson do Iron Maiden vrátil, Bayley se vydal na sólovou dráhu s kapelou BLAZE.
V Plzni vystoupil po čtyřech letech. A bylo znát, že fanoušci jsou řádně natěšení. Z malého sálu se koncert musel pro velký zájem přesunout na hlavní stage.
FOTO: Martin Hanáček






































