12.11.2025 10:19
11.11.2025 14:42
Podzimní sbírka potravin přinesla v Plzeňském kraji rekordní pomoc
11.11.2025 12:15
Svatý Martin dorazil na náměstí Republiky. Plzeňané ho přivítali s nadšením - FOTKY
QAP byl u toho, podívejte se na FOTKY!
Šestou desku přijedou představit Koffin Kats
Americká psychobilly kapela Koffin Kats přijíždí opět po roce a půl do Plzně. V pondělí 27. února představí v Divadle pod lampou v pořadí už šestou desku!
V pořadí již šestou desku přijíždí do Evropy představit americká psychobilly kapela Koffin Kats, kterou jste již měli možnost v Divadle pod lampou vidět před rokem a půl. Koncert bude v Divadle pod lampou v pondělí 27. února od 21 hodin.
Skupina nedávno změnila label a novinka s názvem "Our Way And The Highway" vyšla v lednu u Sailor´s Grave Records. Hlavní postava Koffin Kats, kontrabasista a zpěvák Victor o nové nahrávce říká: "Vlivy na nové nahrávce, hudebně i názorově, jsou stejně široké jako vzdálenost, kterou jsme ujeli na všech tour od vydání našeho posledního alba před dvěma lety". Jisté je, že trojice pomalovaných sympaťáků předvede v Lampě opět energický koncert, který by si příznivci všech –billy odnoží neměli nechat ujít!
