20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Sunshine v Divadle pod lampou
Kapela Sunshine, která se stala jednou z nejžádanějších u nás, přijede do plzeňského Divadla pod lampou ve čtvrtek 25. listopadu. Přijede s nimi i nový basák, nikdo jiný než Tuzex z plzeňských Scissorshands.
Ve čtvrtek 25. listopadu vyražte do Divadla pod lampou, kde od 21 hodin vystoupí jedna z nežádanějších kapel současnosti Sunshine. Spolu s nimi dorazí i nový basák.
bývaly doby, kdy se o Sunshine psalo jako o jedné z nejznámějších kapel v zahraničí, ale u nás je málokdo znal. Nyní je to jinak. Ten pomyslný zlom přišel s albem Moonshower And Razorblades, kterým naprosto ohromili hudební kritiky a dostalise do širšího povědomí českých fanoušků. Následoval cenami ověnčený Dreamer a zatím posledním počinem je loňské album MGKK Telepathy.
Momentálně Suns, i s novým basákem Tuzexem z plzeňských Scissorshands, pracují na nové desce, která by měla vyjít příští rok.